Aktuálně

-2.02.2020-

14. ročník je tu za pár měsíců

14. ročník je tu a k jejímu popisu použiji odpověď do nejmenovaného webového plátku :-) : " .... tento ročník se bude konat 27.6. v Týnci nad Labem a tradičně vystoupí 10 kapel stále v extrémním ranku HC/thrash/death/grind. Povedlo se nám na stage k nám dostat kapelu, kterou ještě neměli lidi možnost v ČR vidět a jejich show má parametry, které se v ČR nevidí. Jedná se o belgickou kapelu BEAR, která ve svém přístupu mísí většinu extrémních stylů od HC sekaček přes energické thrashingy až po sypačky. Ovšem jejich koncertní nasazení je doslova epické ? a u nás tohle nebývá tak často k vidění. Další peckou budou ruští metalisté FALLCIE v čele s krásnou zpěvačkou Valentinou Lavrinenko, kteří již několikrát v ČR koncertovali. Takže potěšení pro ucho i pro oko!!! Na tu hrubší notu zahrají tento rok polští deathmetalisté SPHERE ve stylu Cannibal Corpse nebo slovenští PERVERSITY, melodickou a alternativní část zastoupí úžasní WORDS THAT BURN, kteří ve svém rodném Irsku se po vydání nové desky neuvěřitelně dostali do podvědomí. Z českých band to budou dobře známé kapely DYSANGELIUM, PROLAPSED, F.O.B. nebo MEAN MESSIAH. . Jako vždy jsme se snažili přitáhnout kapely, které běžnému návštěvníkovi u nás nejsou tak až tak známe a dostupné, ale víme, že jsou perfektní a jejich živé prezentace stojí za to...."

Naše heslo: "Kdo zkusí, nechce jinak"


-6.05.2019-

Změna v line-upu 2019

Ani tenhle rok se nám nevyhnula změna line-upu. Italští borci INTEGRAL bohužel z personálních důvodů nebudou schopni vystoupit. Nicméně nezoufejte. Našli jsme náhradu v podobě polských melo-deathmetalistů IMPERIAL SIN. Popis v sekci kapely. Doufáme, že to bude poslední změna pro tento rok. Za necelé dva měsíce nashle

Naše heslo: "Kdo zkusí, nechce jinak"


Oficiální stránky Pivovaru Svijany, a. s. Koli - Sodovkárna Kolín Projekce Cihlář - Šanc, s.r.o. Optika Adamcová

Místo

Týnec nad Labem – letní parket – 12km od Kolína, směr Pardubice
www.mapy.cz

Jak se k nám dostat

Auto

Od Kolína – po silnici 322 (směr Pardubice) po 11km Lžovice – pak Týnec nad Labem.
Za značkou Týnec nad Labem sjet kopec - dole pod kopcem první odbočka doprava a dále pokračovat po asfaltové cestě. Parkoviště a samotný areál je cca po 100m.
Od Pardubic – po silnici 322 (směr Kolín) – po vjezdu do Týnce nad Labem po hlavní silnici do prava na most. Za mostem rovně po hlavní. Po cca 200m odbočka v levo (orientační bod – po pravé straně Iveco), dále po asfaltové cestě. Parkoviště a samotný areál je cca po 100m.

Vlak a autobus

Odkudkoli do Týnce nad Labem si můžete najít na jizdnirady.cz

Areál - letní parket

Areál se nachází v klidné části města Týnec nad Labem nedaleko řeky Labe. Je určen přímo pro konání letních akcí a z toho vyplývá, že většina letních slavnostních událostí které se ve městě dějí, se odehrává právě zde. Celý areál je vybaven pro bezproblémový chod i větších akcí. Kapacita cca 500 lidí.

Flyer 2014

Areál je rozdělen do několika částí:

  • Pódiová část - pódium před nímž se nachází prostor pro tanec a obdobné vyžití
  • Jídelní část - ve které je k prodeji něco k zakousnutí
  • Část k sezení - stoly s lavicemi
  • Vinárna - kde se člověk může posilnit nejen vínem, ale i něčím krapet ostřejším
  • Pivnice - tento pojem je všem jasný
  • WC
A samozřejmě nebude chybět nějakej ten stánek s tričkama a CD..

Nocleh

spaní v podobě campingu je zajištěno přímo v areálu - stany s sebou!

Předprodej

Předprodej je realizován pomocí emailu a bankovního převodu. V tomto případě nás neváhejte kontaktovat přes formulář na stránce kontakt. Instrukce pro platbu Vám budou zaslány přes email. Z důvodu včasného připsání vámi zaslané částky na náš účet, je předprodej ukončen 12.7.2016.